Cennik

Ceny usług prawniczych ustalane są indywidualnie, w zależności od niezbędnego nakładu pracy prawnika. Klient jest każdorazowo informowany o cenie usługi przed podjęciem decyzji o powierzeniu kancelarii prowadzenia swojej sprawy.
W celu ustalenia kosztu usługi prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
Możliwe jest dokonywanie rozliczeń za poszczególne czynności podejmowane przez prawnika w danej sprawie, jak również ustalenie z góry całości wynagrodzenia za prowadzenie danej sprawy.

 

Orientacyjne ceny usług kształtują się następująco:
porada prawna – 150 zł
przygotowanie wezwania do zapłaty – 150 zł
przygotowanie pozwu – od 300 zł, w zależności od rodzaju sprawy oraz jej stanu skomplikowania
zastępstwo podczas rozprawy – 200 zł (czas trwania rozprawy do 1h, za każdą kolejną rozpoczętą godzinę doliczana jest kwota 50 zł) plus ewentualne koszty dojazdu w przypadku czynności podejmowanych poza Bydgoszczą

 

Przedsiębiorcom zainteresowanym dłuższą współpracą kancelaria proponuje rozliczenia w postaci ryczałtu miesięcznego, ustalanego indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta i koniecznego nakładu pracy.

Minimalny ryczałt wynosi 300 zł netto i obejmuje 3 godziny efektywnej pracy prawnika w danym miesiącu.

Możliwe jest również świadczenie stałej obsługi prawnej na zasadzie godzinowego rozliczania za świadczone usługi. Cena netto za każdą efektywną godzinę pracy prawnika wynosi 100 zł.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress